Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) E rrallë! Portieri, gol me roveshatë në minutën e 95

(VIDEO) E rrallë! Portieri, gol me roveshatë në minutën e 95
December 01
09:52 2016

Jemi mësuar shpesh të shohim gola spektakolarë nga sulmues klasi apo mesfushorë fantazistë e potentë.

Por ajo që ka ndodhur në Afrikën e Jugut është e pabesueshme.

Portieri i skuadrës së Barokës ka shënuar gol me roveshatë, për më tepër në minutën e 95 të takimit.  Goli i portierit vlente barazimin përballë Orldando Pirates, të sigluar në 1-1 pas kësaj mrekullie.

Shijojeni!

Komento
Shperndaje