Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Bonucci nuk përmbahet dot për të birin. Përlotet në transmetim “live”

(VIDEO) Bonucci nuk përmbahet dot për të birin. Përlotet në transmetim “live”
November 07
13:49 2016

Mbrëmjen e së dielës, futbollisti i Juventusit dhe Kombëtares Italiane të Futbollit, Leonardo Bonucci, është përlotur në transmetim “live” në televizionin Rai 2.

Muajt e fundit, djali i tij, Matteo, ka luftuar me një sëmundje të rëndë dhe tashmë ia ka dalë mbanë të shërohet.

Por Bonucci nuk i përmban dot lotët kur falënderon tifozët që i kanë dhënë zemër gjatë gjithë kësaj kohe për të tejkaluar momentet e vështira për të dhe familjen e tij. /Blitz.al/

 

Shperndaje