Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Tatuazhet më të çmendura të tifozëve

Tatuazhet më të çmendura të tifozëve
November 14
14:43 2016

Çmenduritë e tifozëve të futbollit shfaqen në forma nga më të ndryshmet.

Një trend i kohëve të fundit është bërja e tatuazheve me emrat, fotot apo simbolet e skuadrave e futbollistëve të preferuar.

Ja cilat janë disa prej më interesanteve.  /Blitz.al/

tatu-2

 

tatu-4

tatu-5

tatu-6

tatu-9

tatu-3

tatu-7

tatu-8

 

Komento
Shperndaje