Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Sulmuesi i Lazio-s sulmohet me thikë!

Sulmuesi i Lazio-s sulmohet me thikë!
July 07
23:08 2018

Sipas mediave italiane sulmuesi i Lazio-s, Ciro Immobile, është sulmuar me thikë gjatë pushimeve në Chieti me familjen dhe disa miq.

Pas një debati me disa miq tq Immobile, agresori ka provuar t’i afrohet sulmuesit napolitan, por është ndalur nga disa të pranishëm aty, të cilët kanë ndërhyrë për të shmangur më të keqen.
Agresoi është larguar më pas, para se në vendngjarje të shkonin forcat e policisë, që kanë marrë dëshmitë e të pranishmëve për atë që kishte ndodhur./blitz.al

Komento
Shperndaje