Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

SportBild : Lewandowski rinovon deri në 2021 (Foto)

SportBild : Lewandowski rinovon deri në 2021 (Foto)
March 29
12:09 2016

Prestigjozja gjermane Sport Bild e bën të kryer firmosjen e kontratës së re të sulmuesit të Bayernit të Mynihut Robert Lewandowski.Një nga sulmuesët më të mire në botë ka patur oferta nga shumë klube ,vlen të përmëndet Reali I Madridit I cili e kërkonte me ngulm sulmuesin.Sipas Bild gjithçka tashmë ka përfunduar është arritur marveshja për zgjatjen e kontratës deri në vitin 2021 dhe këtë lajm të mirë drejtuesit e Bayern ia kanë komunikuar edhe tranjerit Carlo Ancelotti I cili do të ketë timonin e Bayern sezonin e ri.Screen Shot 2016-03-29 at 1.53.56 PM

Shperndaje