Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Skena horror në “Premiere League”, futbollisti shpërthen në lot: “Ishte aksident!”

Skena horror në “Premiere League”, futbollisti shpërthen në lot: “Ishte aksident!”
January 20
20:10 2018

Pak më parë, ka përfunduar ndeshja e Everton dhe West Brom, e vlefshme për Premiere League.

Ama, këtë herë rezultati ka qenë në plan të dytë sepse një ngjarje e ndodhur në fushë i ka tronditur të gjithë.

Një ndërhyrje aksidentale i ka kushtuar futbollistit Everton James McCarthy të dyja këmbët. Në përpjekje për t’i marrë topin McCarthyt, Salomon Rondon i ka goditur kundërshtarit të dyja këmbët.

Menjëherë sapo kjo u konfirmua nga arbitri, futbollisti i West Brom shpërtheu në lot paçka se e gjitha ishte aksidentale. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje