Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shqipëria shkëlqen ndaj Luksemburgut (Foto)

Shqipëria shkëlqen ndaj Luksemburgut (Foto)
March 29
20:25 2016

Kombëtarja jonë ka fituar përballjen miqësore në transfertën e Luksemburgut , me gola të shënuar nga Armando Sadiku në minutën e 63`dhe Sokol Cikalleshi në minutën e 75`. Ka qënë një pjesë e pare e vakët me shumë pak ritëm e raste dhe një pjesë e dytë plot spektakël 2 gola e raste të shumta nga djemtë e De Biasit. Duhet theksuar se ne minute e 45 Joubert ka dalë me karton të kuq duke e lënë kombëtaren e Luksemburgut me 10 lojtarë.

Etiketimet
Shperndaje