Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse kjo foto nga lojërat e “Rio 2016” u bë virale në internet

Pse kjo foto nga lojërat e “Rio 2016” u bë virale në internet
August 08
14:30 2016

Kjo foto nga Lojërat Olimpike Rio 2016 do t’ju bëjë për të qeshur. Ndoshta e keni dëgjuar shpesh shprehjen “Një foto sa njëmijë fjalë” dhe po të njëjtën fjali mund ta themi edhe për këtë moment gjatë Rio 2016.

Fotoja u bë virale në internet me rreth 10 mijë postime dhe me mijëra “like “dhe komente. Gazetari australian Osher Günsberg ka postuar këtë foto në Instagram me komentin: “Ndërkohë që shkoni në punë sot, mendoni se puna juaj ka më shumë kuptim sesa ajo e këtij personi në foto”. Fotoja ka të fokusuar një notar nga lojërat Olimpike ndërkohë që në sfondin pas tij shfaqet një grua e cila nuk e ka mendjen në garën që po zhvillohej./Blitz.al/

Shperndaje