Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përfundojnë ndeshjet kualifikuese për Rusi 2018

Përfundojnë ndeshjet kualifikuese për Rusi 2018
November 13
20:41 2016

Sapo kanë përfunduar ndeshjet kualifikuese për Botërorin Rusi 2018.

Rezulatet e takimeve janë si më poshtë:  Bullgari-Bjellorusi  1-0,  Luksemburg-Hollandë  1-3,   Hungari-Andorra 4-0,    Zvicër- Ishujt Faroe 2-0,    Qipro-Gjibraltar  3-1.  Pritet që të luhen dhe 2 takimet e fundit për këtë mbrëmje që do të nisin në orën 20:45, përkatësisht  Belgjikë-Estoni, Portugali-Letoni, dhe Greqi-Bosnjë Hercegovinë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje