Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pas kualifikimit të Rusisë në çerekfinale, gazetari i njohur mban premtimin: Vesh fustan në emisionin e tij

July 03
11:44 2018

Fitorja e Rusisë kundër Spanjës në Kampionatin Botëror ka gëzuar të gjithë tifozët. Por gazetari i njohur rus ka bërë një premtim para ndeshjes. Nëse Rusia do të kualifikohej në çerekfinale ai do të moderonte emisionin e tij i veshur me fustan. Dhe kështu bëri!

Ai ka moderuar emisionin i veshur me një fustan sportive dhe ka postuar menjëherë foto në rrjetet sociale. Por gazetari nuk e ka lënë me kaq ai është shprehur se do të bëjë një tjetër çmenduri nëse rusia do të kalojë në gjysëmfinale.

Epo tani na duhet vetëm të presim…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje