Blitz | Kliko dhe Informohu

Sporti

Revoltohet Karim Benzema!

    Revoltohet Karim Benzema!

Shumë dashamirës të futbollit dhe ndjekës të Karim Benzemas e kujtojnë ngjarjen e pak muajve më parë, që pati si protagonistë francezin e Real Madridit dhe Mathieu Valbuena. Një histori

Lexo me Shume

Conte – lamtumirë Kombëtares Italiane!

    Conte – lamtumirë Kombëtares Italiane!

Konfirmohen lajmet për largimin e trajnerit Antonio Conte nga Kombëtarja Italiane. Shkëputja e marrëdhënieve në fund të Kampionatit Europian 2016 është tashmë zyrtare, duke qenë se njoftimi vjen nga Presidenti

Lexo me Shume