Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Nëse nuk nuk fiton skuadra jote s’ka seks”, modelja kërcenon futbollistin e njohur

“Nëse nuk nuk fiton skuadra jote s’ka seks”, modelja kërcenon futbollistin e njohur
January 23
19:57 2018

Kevin Trapp  gardiani i portës së Paris SG duhet të jetë mjaft i lumtur që fitoret i ka më të shumta në numër sesa humbjet dhe arsyen “pse” po jua zbulojmë më poshtë.

Modelja e Victoria Secret, Izabel Goulart i ka bërë një “kërcënim” të dashurit të saj në lidhje me fitoret e ekipit ku ai është pjesë. Izabel i ka habitur të gjithë kur ka thënë : “Nëqoftëse Paris SG humbet ajo nuk do të kryejë mardhënie seksuale me të.

“Ne zakonisht kryejmë marrdhënie seksuale 4 ose 5 herë ne javë, por po ndodhi që ekipi i tij të humbasë një ndeshje të rëndësishme ta harrojë të kryejë marrdhënie seksuale. Por ka edhe një mundësi tjetër sepse nëqoftëse ekipi i tij fiton, ne do të rrimë zgjuar gjithë natën”- ëshhtë shprehur Izabela.

Tani Kevin varet nga skuadra e tij por edhe nga vet ai, do të kryejë  apo jo mardhënie seksuale.  /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje