Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndërpritet energjia elektrike në derbin Tirana-Partizani

Ndërpritet energjia elektrike në derbin Tirana-Partizani
December 01
19:36 2016

Derbi i shumëpritur Tirana-Partizani është ndërprerë para pak minutash për shkak të mungesës së energjisë elektrike në ambientet e stadiumit “Selman Stërmasi”.

Gjatë minutës së 64-t, energjia elektrike është shkëputur duke lënë në terr të plotë të gjithë tifozët, të cilët kanë dhuruar një spektakël me dritat e telefonave në pankinat e stadiumit. Energjia elektrike është shkëputur edhe në disa zona të Tiranës. /Blitz.al/

img_7723

Komento
Shperndaje