Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Miku italian surprizon De Biasin për Ditën e Pavarësisë me një dhuratë të këndshme

Miku italian surprizon De Biasin për Ditën e Pavarësisë me një dhuratë të këndshme
November 29
10:07 2016

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi, ka marrë një surprizë mjaft të këndshme në ditën e përvjetorit të 104-të të Pavarësisë së Shqipërisë. Miku i tij nga Italia, Karlo Osti, i cili është drejtori sportiv i Sampdorias, i ka dhuruar një suvenir në formë stoli me shqiponjën dykrenare trajnerit tonë.

de-biazi-osti-dhurata-kuqezi-490x368

Kjo surprizë ka ardhur në një darkë me drejtorë sportivë nga klube të serisë A dhe B, mes të cilëve ka pasur edhe emra të njohur të sportit italian, siç thotë “Panorama Sport”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje