Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Messi i “bashkohet” Real Madridit, rrjetet sociale “shpërthejnë” pas fotos me flokë të reja

July 24
17:03 2016

Fotografia që bashkëshortja e yllit të Barcelonës ka postuar në Instagram ka shkaktuar reagime të shumta. Bëhet fjalë për foton e postuar nga Antonella Roccuzzo, ku argjentinasi Messi shihet me flokë të reja. Tifozët e Messit nëpër rrjetet sociale, kryesisht në Twitter, kanë reaguar në mënyra të ndryshme, një pjesë duke bërë shaka se me këtë ndryshim Messi i është bashkuar ekipit të Real-it.

Ngjyra e flokëve në argjend e rendit Messin përkrah Real Madridit dhe lojtarëve të këtij ekipi, të tillë si Phil Jones, Aaron Ramsey dhe Samir Nasri, të cilët kanë përqafuar të parët këtë trend të flokëve. /Blitz.al/

messi

Etiketimet
Shperndaje