Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mediat italiane sulmojnë De Biazin: E fundosi Seria A e tij

Mediat italiane sulmojnë De Biazin: E fundosi Seria A e tij
March 29
08:46 2017

Mediat italiane i kanë kushtuar rëndësi faktit se në ndeshjen Shqipëri-Bosnjë kanë qenë protagonistë dy futbollistët e skuadrave romane, Roma dhe Lacio.

Gazetat italiane të sportit kanë shkruar se kanë qenë lojtarët e Serisë A ata që kanë fundosur De Biazin dhe Shqipërinë, pasi dy lojtarë të Serisë A, Xheko dhe Luliç, kanë shënuar golat për Bosnjën.

Më tej ato kanë shtuar se Shqipëria e De Biazit është dorëzuar edhe në Elbasan pas humbjes në Palermo./Blitz.al/

Komento
Shperndaje