Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me golin e fundit, Leonel Messi barazon rekordin e  legjendës gjermane Gerd Muller

Me golin e fundit, Leonel Messi barazon rekordin e  legjendës gjermane Gerd Muller
January 07
19:29 2018
Shperndaje