Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Manuel Nojer flet në ditën e ditëlindjes (Foto)

Manuel Nojer flet në ditën e ditëlindjes (Foto)
March 28
13:21 2016

Portieri i kombëtares gjermane, Manuel Nojer, flet mbi moshën e tij dhe fundin e karrierës.

“Në aspektin futbollistik, 30 vjet nuk kanë ndonjë kuptim shumë të madh për mua. Ndihem mirë dhe në formë. E di që duhet të kujdesem për trupin, por 30-a për mua nuk do të thotë se duhet të filloj të mendoj për fundin e karrierës.”
Manu sot.

Komento
Shperndaje