Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Manchester City 223 m € për Messin

Manchester City 223 m € për Messin
November 20
18:11 2016

Është një ëndërr, por mund të kthehet në realitet. Aq më tepër kur bëhet fjalë për pronarët miliarderë të Manchester City, të cilët tashmë që kanë armën shtesë Guardiolën, mund ta çojnë Leo Messin në Angli.

Lajmi është bërë me dije nga gazeta “The Mirror”, duke iu referuar burimeve të brendshme të klubit.

Plani i sheikëve është i pabesueshëm edhe për rrogën vjetore që kanë në plan t’i japin “pleshtit”, plot 30 milion €, një shifër stratosferike e paparë ndonjëherë në botën e futbollit. /Blitz.al/

Shperndaje