Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Man on Fire”, meshkuj me taka në motor

May 11
16:22 2016

Ducati, firma e njohur e motorëve ka publikuar më parë një kalendar me protagonistë modele femra të cilat pozonin me bikini dhe veshur me taka. Në shenjë ironie, revista ‘Manigale’ ka sjellë një versioni të ri të ‘Girl On Bike’, por kësaj here me një ndryshim: me protagonistë meshkuj.

Gjinia, që më së shumti përdor motorët, tanimë vjen me një version më femëror hipur në të.

Ducati është një nga kompanitë më të njohura të motorave, e cila ka investuar shumë ne marketingun e saj.

A e kishit imagjinuar kështu ndonjëherë një poster ngjitur në murin e dhomës suaj?

 

Komento
Shperndaje