Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kombëtarja Shqiptare më në fund në lojën Pro Evolution Soccer (foto)

Kombëtarja Shqiptare më në fund në lojën Pro Evolution Soccer (foto)
March 31
20:53 2016

Nëpërmjet faqes së saj zyrtare në Facebook, Pro Evolution Soccer njoftoi se tashmë edhe Shqipëria do jetë pjesë e lojës së famshme “PES 2016”, lojë që luhet shumë edhe nga shqiptarët. Tashmë fansat shqiptarë do të kenë mundësi që në “PES 2016” të zgjedhin edhe Kombëtaren Shqiptare.
Vitet e kaluara janë bërë shumë përpjeke nga të apasionuarit e kësaj loje që Shqipëria të ishte pjesë e “PES” dhe ja ku vjen një ditë që dëshira e madhe e shqiptarëve të bëhet realitet.

Shperndaje