Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kombëtarja mposht Bjellorusinë në “Elbasan Arena”

Kombëtarja mposht Bjellorusinë në “Elbasan Arena”
April 10
19:34 2018

 

 

Kombëtarja shqiptare e femrave ka marrë një rezultat mjaft të mirë ditën e sotme me përballjen e saj me Bjellorusinë.

Skuadra shqiptare e drejtuar nga Armir Grima ka fituar me anë të golit të vetëm të Luçie Gjinit në minutën e 87-të të sfidës.

Ky rezultat vjen pas ndeshjes me Poloninë që përfundoi me rezultatin 1-1 dhe falë fitores së sotme vajzat tona lënë vendin e fundit të kategorisë.

Ndeshja u luajt në “Elbasan Arena” dhe nuk pati incidente. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje