Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kombëtarja humb avionin, shkak bëhet ndryshimi i orës

Kombëtarja humb avionin, shkak bëhet ndryshimi i orës
March 27
16:17 2016

Kombëtarja Shqiptare duhej të nisej sot drejt Luksemburgut, por trajneri Xhani De Biazi ka zhvilluar një seancë stërvitore mëngjesin e sotëm, e cila duket se ka qenë arsyeja që udhëtimi për në aeroport të bëhej mjaft vonë. Edhe për shkak të ndryshimit të orës ka pasur keqkuptime me orarin e nisjes së avionit për në Luksemburg dhe vetëm një grup lojtarësh kanë mundur të bëjnë check–in. Për këtë arsye, të gjithë kanë bërë prapakthehu dhe nisja për në Luksemburg do të bëhet sot pasdite, zbarkimi do të bëhet në Frankfurt dhe më pas me me autobus do të shkojnë drejt Luksemburgut.

Shperndaje