Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është lista e De Biazit për dy miqësoret e muajit mars

Kjo është lista e De Biazit për dy miqësoret e muajit mars
March 21
16:25 2016

Lista e plotë e lojtarëve, që De Biazi ka thirrur për dy miqësoret e muajit mars:

Portierë:  Etrit Berisha, Alban Hoxha, Orges Shehi

Mbrojtës: Naser Aliji, Arlind Ajeti, Berat Gjimshiti, Mërgim Mavraj, Lorik Cana, Elseid Hysaj, Ansi Agolli, Frederik Veseli

Mesfushorë: Migjen Basha, Ergys Kace, Ledian Memushaj, Odise Roshi, Herolind Shala, Ermir Lenjani, Taulant Xhaka, Burim Kukeli, Amir Abrashi, Andi Lila

Sulmues: Bekim Balaj, Sokol Çikalleshi, Armando Sadiku, Shkelzen Gashi, Milot Rashica

Shperndaje