Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kategoria Superiore – hidhet shorti i sezonit 2016-2017

August 17
15:18 2016

Gjithçka është gati!

Skuadrat e Kategorisë Superiore kanë mësuar sot të gjitha datat dhe kundërshtarët e tyre për sezonin 2016-2017 të Kampionatit Shqiptar të Futbollit.

Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Shqiptare, Ilir Shulku dhe Drejtori i Departamentit të Garave, Lysien Nurishmi, këtë paradite kanë hedhur shortin e Superiores, që do të hapet më 7 shtator, me 5 përballje të orës 16:00.

A do të arrijë ekipi i Skënderbeut të triumfojë sërish, për të 7-in vit radhazi?

Më sipër gjeni datat e të gjitha përballjeve… /Blitz.al/

Shperndaje