Blitz

 Breaking News

Jurgen Klopp: Vetëm Lionel Messi është i pashitshëm

March 21
16:53 2016

Trajneri aktual i Liverpulit dhe ish-trajneri i Borusias së Dortmundit, Jurgen Klopp, ka deklaruar se asnjë nga lojtarët e tij nuk është i pashitshëm, nëse ka dëshirë të largohet nga klubi.

“Nuk dua të kem në skuadrën time lojtarë të cilët nuk duan të jenë pjesë e kësaj skuadre. Nëse njëri nga ata do të më afrohej dhe të më thoshte se do të largohet për shkak të stilit të lojës apo për para, do e shisja me shumë dëshirë. Askush në botë nuk është i pashitshëm, ndoshta vetëm Messi”,- tha ai.

Share