Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Jurgen Klopp: Lionel Messi është i pashitshëm

Jurgen Klopp: Lionel Messi është i pashitshëm
March 21
16:33 2016

Tranjeri aktual i Liverpol dhe ish tranjeri i Borusias së Dortmund, Jurgen Klopp, ka deklaruar se anjë nga lojtarët e tij nuk është i pashitshëm nëse ai ka dëshirë të largohet nga klubi

“Nuk dua të ketë në skuadrën time lojtarë të cilët nuk duan të jenë pjesë e kësaj skuadre. Nëse njëri nga ata do të më afrohej dhe të më thoshte se do të largohet për shkak të stilit të lojës apo për para, do e shisja me shumë dëshirë.”
“Askush në botë nuk është i pashitshëm, ndoshta vetëm Messi.”

Shperndaje