Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Humbja e Juventusit “tërbon” kryeministrin. Bën një veprim që s’e keni parë më përpara

Humbja e Juventusit “tërbon” kryeministrin. Bën një veprim që s’e keni parë më përpara
June 03
22:20 2017

Humbja e skuadrës bardhezi në përballje me Real Madrid në finalen e Champions League ka trishtuar padyshim të gjithë tifozët e Juventusit.

E një nga këta tifozë është edhe kryeministri Rama, i cili po e ndiqte ndeshjen në oborrin e Kryeministrisë.

Shënimi i 3 golave ka detyruar Ramën të ndezë një cigare, veprim që e kemi parë shumë rrallë, për të mos fare, nga ana kryeministrit.

Përpos kësaj, shënimi i golit të 4-t ka “tërbuar” kryetarin e ekzekutivit, duke e shtyrë të ngrihet dhe të lërë ndeshjen akoma pa përfunduar. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje