Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Hidhet shorti për ndeshjet e play off-it në Ligën e Kampionëve

Hidhet shorti për ndeshjet e play off-it në Ligën e Kampionëve
August 05
13:46 2016

Është hedhur mesditën e sotme shorti për play off-in e Ligës së Kampionëve në selinë e UEFA-s në Zvicër. Datat kur do të luhen ndeshjet do të jenë 16 dhe 17 gusht ndërkohë që kthimet do të luhen më 23 dhe 24 gusht.

Çiftet e ndeshjeve janë si më poshtë:

Rruga e Kampionëve

Ludogorets-Viktoria Plzen
Celltic-Hapoel Ber-Sheva
FC Kopenhagë-APOEL
Dundalk-Legia
Dinamo Zagreb-FC Salzburg

 Rruga e Ligës
Steaua Bukuresht-Mançester Siti
Porto-Roma
Ajaks-Rostov
Jang Bojz-Borusia Mynshengladbah
Vijareal-Monako

/Blitz.al/

Shperndaje