Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Skandal seksual në futbollin Paraguay-n, presidenti i ekipit në një lidhje me futbollistin

(Foto) Skandal seksual në futbollin Paraguay-n, presidenti i ekipit në një lidhje me futbollistin
February 09
11:27 2018

Së fundmi në Paraguay, ka shpërthyer një skandal seksual, ku ka qenë i përfshirë Presidenti i një klubi dhe futbollisti i skuadrës. Protagonist është bërë Antonio Gonzales, presidenti i klubit, Rubio Ñú de Luqu, së bashku me futbollistin e këij ekipi, Bernardo Gabriele Kabalero.

Një foto ku të dy duken të zhveshur së bashku në shtrat është shpërndarë në rrjetet sociale dhe ngjarja ka marrë përmasa të mëdha.

Presidenti Gonzales e ka pranuar skandalin dhe lidhjen me futbollistin  dhe i zemëruar ka thënë se Bernardo ka qënë shumë i rëndësishëm për dhe ka patur privilegje të mëdha nga makinat luksoze e shumë gjëra të tjera.

Ka qënë vetë futbollisti që e ka shpërndarë foton sepse Gonzales i ka refuzuar kërkesën e tij për tu larguar nga skuadra dhe kjo ka qënë një formë hakmarrjeje. /Blitz.al/

 

Komento

Shperndaje