Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Mërgim Mavraj “luan” me birrë?

(Foto) Mërgim Mavraj “luan” me birrë?
May 26
17:15 2016

Vazhdojnë diskutimet rreth “refuzimit” të uniformës së kombëtares nga ana e mbrojtësit Mërgim Mavraj.

Futbolli dhe besimi, mjaftojnë këto që rrjetet sociale të mbushen me komente nga më të ndryshmet, pro dhe kundër asaj që ka ndodhur.

Një foto e marrë nga një prej ndjekësve të faqes na paraqet Mavrajn para pak kohësh teksa feston me shokët e tij të skuadrës me gota të mëdha birre, ashtu si shpesh ndodh në ligat gjermane të futbollit.

Ka qenë para apo pas përkushtimit ndaj besimit? Me alkool apo pa alkool? Ju gjykoni…

 

lind

Komento
Etiketimet
Shperndaje