Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto mbresëlënëse të sportistëve pa rroba

May 03
18:16 2016

Alexandra Raisman - gjimnastikë

Alexandra Raisman - gjimnastikë
Picture 1 of 39

Sportistë të famshëm çdo vit bëjnë sete fotografish nudo, duke nxjerrë në pah format perfekte. Sportistë të ndryshëm pozojnë përpara aparatit fotografik duke përfshirë në këto foto jo vetëm muskujt, por edhe detaje nga sportet e tyre. Shfletoni galerinë për të parë disa prej sportistëve më të famshëm.

Komento
Etiketimet
Shperndaje