Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO GALERI) Angli, vajzat e regbi-së pozojnë nudo në grup

(FOTO GALERI) Angli, vajzat e regbi-së pozojnë nudo në grup
November 21
15:40 2016

Lojtaret femra të skuadrës së regbi-së së Universitetit të Cardiff-it në Angli kanë pozuar nudo në kuadër të një spoti fotosh për bamirësi.

Fotot bardhezi do të jenë kolazh i kalendarit të vitit 2017, që do të shitet në treg dhe të ardhurat do të shkojnë për bamirësi.

“Ishte gjëja më e bukur që kemi bërë deri sot”,- tha njëra prej vajzave.

Në foto vajzat kanë qenë totalisht nudo, përveç çorapeve që i kanë mbajtur veshur.

Pritet që kalendari, që do të dalë në treg në fillim të vitit të ardhshëm, të kushtojë 7 £. (Marrë nga “The Sun”)  /Blitz.al/

nudo

nudo-4

nudo-1

nudo-2

Komento
Shperndaje