Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ditë të nxehta në Maldive, Icardi shfaqet nudo!

(Foto) Ditë të nxehta në Maldive, Icardi shfaqet nudo!
January 11
14:12 2018

Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara janë duke kaluar pushimet dimërore në Maldive. Sigurisht që Wanda na ka mbajtur të informuar nëpërmjet postimeve në Instagram. Madje, së fundmi ajo ka publikuar një foto të Icardit ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë.

Kapiteni i Interit, teksa merr rreze dielli shfaqet nudo, duke mbuluar organin gjenital vetëm me një kapele.

Wanda ka publikuar këtë foto e përbri saj shkruan:

“Shpresoj që era mos t’i marrë kapelen”

Epo, sulmuesi argjentinas di si ta tërheqë vëmendjen si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj, e mund të themi se i mori në qafë të gjitha fanset e tij me këtë foto. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje