Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO +18) Modelja italiane do t’u bëjë seks oral futbollistëve të Napolit nëse fitojnë Champions League

(FOTO +18) Modelja italiane do t’u bëjë seks oral futbollistëve të Napolit nëse fitojnë Champions League
February 14
11:46 2017

Modelja bukuroshe italiane, Paola Saulino, ka premtuar se do t’u bëjë seks oral të gjithë lojtarëve të Napolit, nëse arrijnë të fitojnë Champions League këtë vit.

27-vjeçarja është duke nxitur kështu dëshirat e gjithë fansave të Napolit për të arritur një sukses historik në gjithë historinë e tyre futbollistike.

Premtimi i saj vjen në vigjilje të ndeshjes së mbrëmjes së sotme në Madrid, mes Napolit dhe Real Madrid.

“Jam një fanse e përjetshme e Napolit, prandaj jam e lumtur që po luajnë mirë për momentin. Nëse e fitojnë Champions, do t’u bëja me kënaqësi seks oral të gjithëve. Dhe nëse fitojmë Serie A do t’i bëj seks oral çdo tifozi napoletan për të festuar këtë ngjarje”,- thotë Paola.

Më tej ajo vijon: “Futbolli është jeta ime. Ndonjëherë them me shaka se kam 2 gjëra të rëndësishme në jetën time: futbollin dhe penisin”.

Por Paola ka folur edhe për yllin portugez, Cristiano Ronaldo, duke thënë: “Ronaldo më çmend, është i mrekullueshëm, i bukur. Ndeshja me Napolin është e vetmja në të cilën nuk do ta mbështes. Më fal Cris!”- është deklarata e Paolas.

Komento
Shperndaje