Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dëmtohet Arjen Robben (foto)

Dëmtohet Arjen Robben (foto)
March 30
22:19 2016

Lajme të këqija vijnë për tifozët e Bayernit: një nga lojtarët kryesorë të ekipit, pikërisht Arjen Robben, ka pësuar dëmtim. Sipas babait të tij, 31-vjeçari pritet të fillojë stërvitjen javën tjetër. Mesa duket, Arjen Robben nuk do të arrijë dot të jetë i gatshëm për dy ndeshjet çerekfinale që Bayern do të zhvillojë kundër Benfikës në datat 5 dhe 13 prill.

Shperndaje