Blitz

 Breaking News

Deklarata e De Biazit, ndeshje me dy fytyra (foto)

Deklarata e De Biazit, ndeshje me dy fytyra (foto)
March 30
01:42 2016

Shqiperia mundi Luksenburgun duke shfaqur edhe këtë herë një lojë me dy fytyra, gjë që e pranon edhe vetë trajneri i Kombëtares tonë, Giani De Biazi. Në konferencën për shtyp ai u shpreh se ekipi duhej të bënte më mirë në pjesën e parë dhe se pas zëvendësimeve loja mori një tjetër rrjedhë.

Pjesën e dytë, zëvendesimet e kryera i dhanë më shumë gjallëri lojës sonë dhe si rrjedhojë erdhën edhe dy golat. Por duhej të kishim shënuar edhe më shumë. Ndërkohë që duhet theksuar se Luksemburgu kishte një ekip shumë të organizuar.

Share