Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çiftet gjysmëfinaliste të Uefa Champions League

Çiftet gjysmëfinaliste të Uefa Champions League
April 15
12:22 2016

Janë përcaktuar çiftet gjysëmfinaliste të Uefa Champions League.Manchester City – Real Madrid dhe Atletico Madrid – Bayern Munchen.Neshjet e para do të luhen në datat 26 dhe 27 prill ndërsa ndeshjet e kthimit në 3 dhe 4 maj.Të katërt ekipet do të luftojnë për një vënd në finalen e madhe e cila do të zhvillohet në 28 Maj në San Siro të Milanos.

Shperndaje