Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Champions League – Partizani-Salzburg, formacionet zyrtare

Champions League – Partizani-Salzburg, formacionet zyrtare
July 26
19:56 2016

Edhe pak minuta na ndajnë nga përballja e orës 20:15 mes Partizanit dhe Red Bull Salzburg në “Elbasan Arena”, e vlefshme për fazën e 3-të eliminatore të UEFA Champions League.

“Të kuqtë” vijnë pas eksperiencës së mrekullueshme kundër Ferencvaros, por pavarësisht entuziazmit, kjo fazë do të jetë shumë e vështirë, duke qenë se austriakët janë një kundërshtar shumë i fortë.

Formacionet zyrtare që do të zbresin në fushën e blertë janë këto:

/Blitz.al/

 

Ndeshja