Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Carlo Ancelotti: Lojtarët frikësohen nga Messi

Carlo Ancelotti: Lojtarët frikësohen nga Messi
April 02
15:02 2016

Ish-trajneri i Realit të Madridit, Carlo Ancelotti, dhe trajneri që sezonin tjetër do të drejtojë Bajernin e Mynihut ka folur përpara “El Clasicos” së sotme.

“Të përgatitësh një ndeshje për Messin është e pamundur. Nëse do të përgatitësh mirë një ndeshje kundër Messit duhet të mos u flasësh lojtarëve për Messin dhe aftësitë e tij, sepse ata do të frikësoheshin”. ‪

Shperndaje