Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arjen Robben mbyll sezonin (Foto)

Arjen Robben mbyll sezonin (Foto)
April 29
13:47 2016

Mesfushori i Bayernit të Mynihut Arjen Robben mesa duket nuk do të mundet ta ndihmojë skuadrën e tij në fazen përfundimtare të sezonit Është e pabesueshme se si ajo që nisi si një gjëndje gripale përpara ndeshjes së kthimit kunder Juventus në fazen 1/16 te Champions League, arrin t’i mbyllë sezonin Robben-it. Flitet për një tjetër dëmtim muskulor jo të lehtë, e cila rrezikon me pak gjasa edhe fazën përgatitore të sezonit pasardhës.

Shperndaje