Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 momentet e paharrueshme nga Lojrat Olimpike në Rio 2016

August 22
14:35 2016

Simone dhe Zac në të njëjtin vend

Picture 1 of 7

Simone Biles ka parë që aktori Zac Efron po bënte një vizitë të papritur. Ajo ka thënë: “ Ndal, nuk ka mundësi”. Simone ka postuar edhe një foto në Instagram ku shkruan: “ Më thërrisni Zonja Efron”

Fundi i Lojrave Olimpike në Rio 2016 ka ardhur.  Atletët nga e gjithë bota kanë kapërcyer limitet njerëzorë. Gjatë këtyre Lojrave Olimpike ka patur vështirësi por edhe shumë kujtime të bukura. Më poshtë do të gjeni 7 prej momenteve më të paharrueshme në Lojrat Olimpike e këtij viti./Blitz.al/

Komento
Shperndaje