Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Sondazh) Si mendoni, a duhet të jenë mësimet e fesë pjesë e programit mësimor në shkollat publike?

(Sondazh) Si mendoni, a duhet të jenë mësimet e fesë pjesë e programit mësimor në shkollat publike?
April 10
16:51 2016
Shperndaje