Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Parku i liqenit, më 1 qershor, pushtohet nga fëmijët…

June 01
11:37 2016

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve, festa e tyre ka nisur ndryshe. Përveç aktiviteteve të ndryshme të përgatitura në shkolla apo te sheshi “Nënë Tereza”, fëmijët kanë qenë pjesëmarrës gjithashtu në përurimin e parkut të liqenit. Prej orës 10:00 të paradites zyrtarisht fëmijët kanë një vend tjetër për të kaluar kohën e tyre të lirë. Shfletoni galerinë dhe shihni disa foto ekskluzive për blitz.al nga këndi i lojërave i përuruar paraditen e sotme.

Shperndaje