Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Gjermani, vajza nxjerr në shitje virgjërinë për të paguar studimet

Gjermani, vajza nxjerr në shitje virgjërinë për të paguar studimet
May 26
11:41 2017

Një vajzë nga Gjermania ka vendosur të shesë virgjërinë e saj për 100 mijë euro.
Përmes agjencisë “Cinderella Escort”, studentja ka bërë publik lajmin ku thotë se këtë veprim e bën nga pamundësia për të paguar studimet e saj, dhe për të siguruar një banesë.

Në njoftimin e publikuar thuhet se, nëse dikush do të paguajë shumën në fjalë, 20 përqind e fitimit do të shkojë për agjencinë që ka publikuar këtë lajm.

Vajza ka dalë me foto por jo me identitet, ndërkohë që ky nuk është rasti i vetëm që një vajzë të shesë virgjërinë.

E fundit e publikuar ishte një vajzë nga Rumania që kërkonte 1 milion euro për të shitur virgjërinë. /Blitz.al/

Share