Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Momentet më qesharake që ndodhin kur ke një të vogël në shtëpi

April 02
12:57 2016

Fëmijët janë dhurata më e bukur që jeta u fal prindërve. Ata janë kaq të ëmbël, sa të bëjnë të dashurohesh edhe me gjëra shumë të vogla që më parë as që mund t’ i mendoje se mund të të bënin përshtypje. Hapat e parë, fjalët e para, vizatimet, momentet kur mësojnë të ecin, janë aq të veçanta sa çdo njeri duhet t’i provojë ato emocione. Por  është edhe  ana tjetër e medaljes, kur ata pikturojnë qilimin e bardhë apo kur muret e shtëpisë mbushen plot shkarravina. Mos u mërzisni me fëmijët, ata thjesht duan të mësojnë! Pasi të shihni këto foto do ta kuptoni sa momente qesharake mund të ketë kur ke një fëmijë në shtëpi.

Komento
Etiketimet
Shperndaje