Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ylli Limani, i vdekur në klip: “Familjarët e mi nuk e shohin dot skenën ku jam i varrosur”

Ylli Limani, i vdekur në klip: “Familjarët e mi nuk e shohin dot skenën ku jam i varrosur”
November 26
13:57 2017

Pak kohë më parë, Ylli Limani ka publikuar këngën e tij më të ri “Dritat”. Në një pjesë të klipit Ylli është futur në një varr, e cila është një pjesë përveç e vështirë për të por edhe për njerëzit që e shohin.

Në lidhje me këtë, kngëtari ka folur në emisionin “Thumb” në Abc News, ku ka treguar:

“Pjesa e varrimit ka qenë ankth me e realizuar, vazhdon me qenë ankth duke e pare, veçanërisht për familjen që e kanë parë vetëm një herë e nuk e shohin më por fikin televizorin”.

Na ka treguar pra në këtë mënyrë që familja nuk e shikon dot edhe tani që ka kaluar pak kohë ./Blitz.al/

Komento
Shperndaje