Blitz

 Breaking News

Vite më parë, Sergio refuzoi Era Istrefin!

Vite më parë, Sergio refuzoi Era Istrefin!
December 05
16:22 2019

Nuk ka të bëjë me një refuzim  dashurie por muzikor. I ftuar në “Glamour Zone”, këngëtari Sergio përballë bukuroshes Ester Bylyku tha se kohë më parë ka refuzuar Era Istrefin për një bashkëpunim muzikor. Arsyeja?

Është refuzuar si bashkëpunim nga unë sepse plani i këngëve të mia duheshe se s’bën të publikoheshe solo. Jo se unë pata diçka që Erës nuk i përshtateshe këngës, aspak Era i përshtatet shumë shumë perfekt, por thjesht plani i këngëve të mia ishte ndryshe dhe për momentin e refuzova. Ka qenë viti diku 2013-2014.  Unë e përgëzoj shumë Erën për suksesin që ka arritur”, është shprehur Sergio.

Share