Blitz

 Breaking News

(Video)Një super festë për ditëlindjen e Ronela Hajatit, nuk mungoi as Young Zerka!

(Video)Një super festë për ditëlindjen e Ronela Hajatit, nuk mungoi as Young Zerka!
September 07
15:13 2019

Një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar, Ronela Hajati festoi ditëlindjen këtë javë. Dhe sigurisht që për 30 vjetorin e saj u kujdes që të organizonte një super festë. Dekor i mirëmenduar deri në detaj, muzikë e mirë dhe atmosferë e çmendur, fiks siç duhet të ishte për këtë ditë.

Ronela kishte zgjedhur 2 fustane për gjatë mbrëmjen, një të verdhë të gjatë e një tjetër të zi.

Nga videot e miqve dhe personazheve të tjerë të njohur si Graciano Tagani, Orgesa Zaimi apo Adela Lami, shijuam dhe ne disa momente nga festa. I pranishëm ishte dhe Young Zerka, bashkëpunëtor, mik dhe “nuk e dimë a ka gjë më shumë mes tyre” i Ronelës. E vetmja gjë që dimë është që të dy përfunduan me rroba në pishinë në fund të mbrëmjes.

/Blitz.al/

Share