Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Si asnjëherë më parë, Ledri Vula këndon “Nën një portokalle” dhe na kënaqi të gjithëve!

(Video) Si asnjëherë më parë, Ledri Vula këndon “Nën një portokalle” dhe na kënaqi të gjithëve!
January 28
17:58 2018

 

Mbrëmjen e djeshme Ledri Vula ka dhënë një koncert në Tiranë, e pasi ka mbaruar ka festuar në shoqërinë e miqve të tij.

Në Instagram ka qarkulluar një video teksa Ledri këndon me mikun e tij Dj Drilonin “Nën një portokalle”. Jemi mësuar gjithmonë ta shohim Ledrin si “bad boy” dhe teksa  e dëgjojmë që këndon këngë me motive popullore na duket paksa e çuditshme.

Por tani sapo e vërtetuam që ai përshtatet mjaft mirë në çdo lloj rryme./Blitz.al/

Komento
Shperndaje